Jakub B.

Super komunikace, vše šlo krásně dolů bez hladovění, cítím se o hodně líp ! Se vším, co jsem potřeboval, tak jsi mi hned pomohl, poradil, naprostá spokojenost, určitě můžu jen doporučit !

 

Jakub B. / coach: Honza N.

Řekli o nás

Když jsem se na začátku roku rozhodla, že se zbavím hodně přebytečných kil a zlepším fyzičku, vyskočily na mě právě stránky Natty Beast. Vždycky jsem sportovala a myslím, že i jedla s mírou a zdravě, ale potřebovala jsem, aby mě někdo nasměroval tím správným směrem.
Zjistila jsem, že jím fakt málo bílkovin a hlavně jsem potřebovala inspiraci, v jakých potravinách bílkoviny hledat. Přístup NB byl od začátku super! Váha i centimetry šly dolů tak nějak samy. Ani jsem se nevzpamatovala a najednou jsem pokořila svůj první cíl a musela si stanovit další a nakonec jsem teď tam, kde jsem ani nepočítala, že budu a to jak váhově, tak i s centimetry ! 🙂
Má to jen jednu malou „nevýhodu“…všechno oblečení je mi velké 😀
Naučila jsem se, že pokud člověk párkrát uklouzne v rozumné míře, nic se nestane a hlavně ho to posílí a uvědomí si, že pokud hubne pomalu a s mírou, tak po čokoládě hned neztloustne o dvě kila…
Honza vždycky poradil a podpořil. Komunikace s ním byla na jedničku. Díky němu se teď cítím fakt skvěle!! Spolupráce s ním se do budoucna nevzdávam a vím, že až zase budu někdy potřebovat poradit nebo vést, že se mu můžu kdykoliv ozvat.
Moc děkuju NB za všechno a určitě všem, co chtějí změnu, doporučuji!!
Kateřina Z. / coach: Honza N.

Do spolupráce jsem šla spíše ze zvědavosti. Sportuji již delší dobu a měla jsem vždycky za to, že se stravuju kvalitně a dobře, ale přesto jsem si přála pár kg ubrat. I přes náročné tréninky mi však váha nikdy neklesala, bylo tak načase zařadit stravu. Předepsaný jídelníček mi naprosto vyhovuje, nemusím v běžné dny přemýšlet, co budu jíst, ale hlavně – když ho poctivě plním, má moje tělo dost všeho co potřebuje pro normální fungování a vše ostatní je “zbytečný nadbytek”:) To je hlavní benefit, který jsem ve spolupráci našla. Vyhovuje mi v běžný den mít přehled a kontrolu nad příjmem a výdejem a dostatek bílkovin. Hubnutí pro mě bylo spíš příjemné plus, protože mě netrápila akutní nadváha. To byl i jeden z důvodů, proč jsem nebyla dostatečně důsledná a nastavený plán plnila celkově upřímně pouze na cca 60 %. I tak to však krásně fungovalo a během 3 měsíců jsem se plynule a bez nucení dostala z 61.9 na 56.9 kg, přičemž se změnil hlavně celkový tvar postavy. Pevně věřím, že kdybych nedodržovala pouze 1 ze 3 instrukcí (a ještě k tomu lážoplážo😅) výsledky jsou mnohem lepší. To však není chyba koučinku. I tak jsem hodně spokojená, protože mám univerzální návod na optimální stravu při mé práci, chápu trochu lépe, jak to vše funguje a jsem dělala špatně a celkově mám lepší přehled o tom, co jím, jak se hýbu apod. Protože tělo není odpaďák.:)

Nutno poznamenat, že při mých intenzivních trénincích a předchozí normální váze i stravě se dalo předpokládat, že bude hubnutí těžší, a taky že spolupráce sice trvala 3 měsíce, ale zhubla jsem to cca za 3-4 poctivé a silné týdny čistého času (zbytek nemoc, nedodržování plánu)

V jídelníčku budu pokračovat sama:)

Linh P. / coach: Honza N.
O Natty Beast jsem se dozvěděla od své spokojené kamarádky. Chtěla jsem prolomit začarovaný kruh věčné dietářky, které se shozená kila a centimetry vždy vrátí zpět. Chyběly mi bílkoviny a pohyb, i když jsem si možná na začátku myslela, že ho mám dost.
Se spoluprací jsem byla moc spokojená. Nadšená jsem hlavně z jídelníčku – konečně nemám pocit, že bych držela dietu. Jídla jsou chutná a rychlá na přípravu. Co se tyče tréninku, vše bylo podrobně vysvětleno v e-booku, a když jsem nevěděla, jednoduše jsem si pustila video.
Komunikace probíhala na jedničku. Honza ochotně na vše odpověděl a reagoval velmi rychle.
Věřím, že se do začarovaného kruhu už nevrátím, ale až budu třeba zase někdy potřebovat poradit, určitě se na Honzu znovu obrátím!
Alena N. / coach: Honza N.

Děkuji za spolupráci, kdy jsem byl se službami spokojený. Díky jídelníčku jsem dostal směr, kterým se mám vydat. Dál již zkusím jít cestou dle Vašeho návodu. Sestavené tréninky byly přehledné a díky videím jsem vždy věděl, jak správně cvik provést a jak vypadá. Sestavených tréninků se stále držím a výsledky jdou znát.

Tomáš Z. / coach: Honza N.

Do spolupráce s Honzou mě „donutila“ fotka na jeho insta story, kde byla vidět super proměna Kuby P. Vzhledem k tomu, že mám za sebou pár pokusů o sundání váhy, který ale z dlouhodobýho hlediska vždycky selhaly, řekl jsem si, že pokud chci se sebou něco udělat, dám si asi poslední pokus, ale jedině ve spolupráci s někým, kdo mě povede. A musím říct, že to, co se mnou dokázal Honza na dálku udělat, jak mi nastavil jídelníček, ze kterýho jsem měl nejvíc nahnáno, a jak jsem se díky němu naučil pracovat s kalorickým příjmem a výdejem, mi tejden co tejden vyráželo dech.

Za 2.5 měsíce spolupráce jsem se ze 101,6 kg dostal na aktuálních 88,4 kg! To je váha, kterou jsem měl naposledy někdy v roce 2009. Můj cíl byl 90 kg do konce srpna, a to se povedlo beze zbytku! Největší pecka na tom je, že jsem nastavenej tak, že chci takhle pokračovat dál. Jednak jsou vidět super výsledky a líp se cejtím a jednak nemám důvod něco měnit, nic mi nechybí! Kupa práce je ještě před námi, nicméně to nejdůležitější (začátek a nastavení hlavy), máme zdárně za sebou! Další dílčí cíl je dostat se na 85 kg!

Co se týče komunikace s Honzou, tak ta je na výborný úrovni. Poradil mi s každou maličkostí, na kterou jsem se ho ptal (i přímo při nákupech v obchodu), a nikdy jsem na odpověď dlouho nečekal! Takže pokud ještě někdo, kdo se sebou chcete něco udělat, váháte, jestli do spolupráce jít, tak ty pochyby zahoďte co nejdál, a pusťte se do toho! Všechno naprosto v TOPu!

PS: kdo by to byl řekl, že se z hudební spolupráce (rap) z období kolem roku 2010 dostaneme k tomuhle coachingu, kterej člověku může posunout život zas na jinou úroveň :-))

Petr P. / coach: Honza N.

Mockrát děkuji za spolupráci, spolupráce s Tebou mi dala zatím nejvíc za celou dobu, co se zajímám o cvičení a zdravý životní styl.

Líbil se mi Tvůj osobitý přístup, jak jsi mi s každým problémem nebo prosbou ihned pomohl !

Tréninky i strava byly skvělé, jednoduché a účinné.  Předčilo očekávání a určitě se ještě ozvu !

Barbora Č. / coach: Honza N.

Od malička sportuji, ale nikdy jsem se nezajímala o vyváženou kvalitní stravu. Jednoho dne přítel přišel s tím, že nám H. pomůže naučit zkombinovat sport a zdravý životní styl. Tak si říkám, proč ne, jdu do toho. Za 3 měsíce spolupráce s H. jsem zhubla několik kilo, postava se mi změnila a cítila jsem se mnohem lépe. Stačilo si hlídat kalorický příjem a teprve poté jsem si všimla změn na svém těle. Nebyla jsem unavená, měla jsem kvalitní spánek a nafouklé břicho bylo pryč. Z jídelníčku jde kombinovat několik druhů jídel. Každý člověk si najde to, co mu opravdu chutná. Nikdy jsem se nebála říct, zda něco nepotřebuji změnit nebo zvolnit ve sportu. Určitě spolupráci s H. doporučuji.

Jana T. / coach: Honza V.

Jsem spokojená moc, přístup super ! Jídelníček paráda, ochota maximální, nemůžu si stěžovat. Co mi to dalo? tak rozhodně se cítím líp, vypadám líp a moje sebevědomí díky tomu stouplo takže děkuji !

Petra B. / coach: Honza N.

Já i přítel jsme velice spokojeni. Všechno je nám přizpůsobené na míru. Jídla, které máme rádi, můžeme jíst i ve zdravé míře. Plán, díky kterému mě cvičení začalo zase bavit. Přizpůsobení podmínkám (posilovna, domácí cvičení). Vyřešení jakéhokoliv problému. Také respektování zdravotních problémů.  Po měsíci jsme viděli výsledky, cítili jsme se mnohem lépe, všechno se zlepšilo. Honza je dobrá pomoc k tomu, udělat něco pro sebe nebo něco na sobě zlepšit. Ze začátku jsem se bála, že to nepůjde, ale Honza mě přesvědčil o tom, že to doopravdy jde. Jsme mu vděční za pomoc a snad budeme zase brzy spolu pokračovat !

Aneta H. / coach: Honza N.

Za měsíc spolupráce naprostá spokojenost ! Všechno, co jsem nevěděl, na to jsem dostal odpověď. Jídelníček byl chutný, samé dobré věci a do teď v tom pokračuju, jen sem tam dám něco co bych neměl no, viz KFC apod., ale ty jídla jsou fakt dobrý, nevidím důvod s nimi přestat !

Daniel H. / coach: Honza N.

Takže měsíc za námi a musím říct, že jsem spokojený s výsledky ! Honza mi ukázal správnou cestu a napravil chyby. Jsem díky tomu namotivovaný pokračovat dál.. díky moc.

Jaroslav M. / coach: Honza N.

Po porodu jsem si uvědomila, že je potřeba ze sebou něco dělat. Proto jsem vyhledala NattyBeast ,aby mi stim trochu pomohli. Byla jsem bezradná a o jídle nevěděla vůbec nic. A měla jsem dojem, že pohybu mám s malým dítětem dost, ale opak je pravdou. A to mi Honza vysvětlil a pohyb navýšil. Díky jeho e-booku jsem pochopila jak má zdravé jídlo vypadat. Komunikace je výborná. Všechno mi bylo vysvětleno. Jídla jsou výborná a ne těžká na přípravu. Konečně nemám pocit hladu a vidím výsledky. Díky Honzovi jsem opravdu šťastná. Moc moc děkuji za spolupráci. Jedu dál 💪

Kristýna K. / coach: Honza N.

Spolupráce s Honzou Vám rozhodně ukáže cestu. Především bych chtěla vyzdvihnout super přístup, zájem o klienta a rychlou komunikaci. Vždy mi bylo vše zodpovězeno a vysvětleno. Jídla z jídelníčku jsou chutná, jednoduchá a pestrá. Cvičební plán s videi je skvěle propracovaný.

Nikola H. / coach: Honza N.
Ani nevím kde bych začal, jedno velké díky! Udělali jsme spolu velký progress a nemůžu se dočkat jak to půjde dál v nabírací fázi!
Když jsem s vámi začínal tak jsem byl velmi překvapený jak spolupráce probíhala, velmi rychlé odpovědi na mé otázky, super udržitelný jídelníček a super rady, které využívám na denní bázi! Pokud někdo váhá zda do téhle spolupráce jít, tak musím říct, že se to naprosto vyplatí, budete muset makat, trenér za vás nic neudělá, trenér vás nasměřuje a vy to provedete, ale to je na tom to krásný, nezmění vás jen fyzicky, ale také psychicky, tu disciplínu, kterou si vybudujete a celkově změníte svůj život, to je hrozně uspokojující.
Na závěr bych chtěl říci, že jsem fakt rád, že mohu být pod vašimi křídly a doufám, že příští rok sem na web přidáme nějakou tu vítěznou fotku ze soutěže! Děkuji!
Tomáš B. / coach: Honza N.

Vážný úraz kolene mi téměř znemožnilo sportovat na několik měsíců. Za tu dobu jsem bohužel kvůli špatné vyvážené stravě nabral několik kilogramů, začal jsem být unavený a vůbec jsem se necítil dobře. Snažil jsem se jíst „zdravě“, ale nastavil jsem si špatně kalorický příjem a váha byla stejná. Proto jsem se obrátil na Honzu, aby mi pomohl. Během pár měsíců spolupráce v omezeném sportovním režimu vinou úrazu jsem se dostal téměř tam kam jsem chtěl. Také jsem se naučil mnohem lépe pracovat s kaloriemi a celkově s jídlem. Nikdy jsem nehladověl, naopak jsem měl více síly, více energie a kvalitní spánek. Nejdůležitější pro mě bylo, že jsem se po dlouhé době cítil mnohem lépe. Spolupráci si nemůžu vynachválit a určitě budu dále pokračovat v dosažení svých cílů.

Jakub J. / coach: Honza V.
3 měsíce za námi a naprostá spokojenost. O co jsem se snažil několikrát neúspěšně sám, bylo s tvou pomocí až překvapivě jednoduchý. Celkem překvapivé zjištění, kolik kg tuku na sobě člověk nosí. -9kg, -12cm v pase, co dodat. Nyní pojedu nějaký čas sám a uvidím, co jsem se naučil. Ale kdyby snad někdo nad spoluprací váhal, jsem další z příkladů, že to funguje 🙂
Petr V. / coach: Honza N.

Asi bych začal tím, že sem došel do chvíle kdy sem byl se sebou nespokojený. Měl sem i nějaké problémy. Začal sem cvičit se záměrem že chci hlavně zhubnout, nějakým způsobem se mi to povedlo ale to cvičení se stalo součástí života a chtěl sem ještě víc a věděl sem že sám se v tom cvičení jenom plácám. Řekl sem si že vyzkouším tuto spolupráci a bylo to to nejlepší rozhodnutí co sem udělal. Naprosto rozmanitý jídelníček, tréninky co mají smysl a tělo najednou začalo dostávat ty správné rysy, zdravotní problémy úplně zmizely a jsem naprosto spokojený s tím kam to dospělo. Pokud někdo váha nad touto spoluprací tak nemusí váhat, skvělý profesionální přístup, okamžité reakce na otázky, nonstop jsou tu k pomoci. Takže určitě nejlepší rozhodnutí co muže člověk udělat. Budete určitě spokojení. Jen tak dál a ať se daří 🙂

Martin Š. / coach: Honza N.

Zatím jsem velice spokojená a nadšená i po krátké době. Mám mnohem víc energie. Nemám pocit hladu a opravdu moc se těším na dlouhodobější spolupráci. Díky za to, co děláte.

Monika H. / coach: Honza N.

Ahoj Honzo, chci ti moc poděkovat za tvojí spolupráci při redukci mé hmotnosti. I když jsme nemohli ze zdravotních důvodů dotáhnout vše dokonce, i za těch 14 dní byly vidět změny, v které jsem ani nedoufal. Asi nejvíce si cením jídelníčku, který mi ukázal, ze dietní stravování může být chutné a zdraví prospěšné. Celkově mě tato spolupráce nakopla, že se už těšim na další pokračování, jakmile to bude zdravotně možné. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů do budoucna!

Lukáš R. / coach: Honza N.

Nebyla jsem spokojená se svým tělem, nebyla jsem navenek šťastný člověk, ale během pár měsíců se to díky Honzovi a mě změnilo! Ukázal mi nový směr dal mi jiné zdravé návyky a hlavně zdravou mysl! Přemýšlím nad jídlem úplně jinak.

Honza je neskutečný coach, dodává energii, řekne věci upřímně a je tu pro mě skoro vždycky když potřebuji. Nikdy mu nebudu moct pořádně poděkovat, protože za to co pro mě udělal a jak mě dokázal namotivovat poděkovat ani nejde! 

Změnil mi život dal mi nový směr a já jsem neskutečně šťastný člověk. Je předemnou ještě kus cesty, ale jsem teď nesmírně šťastná a vyrovnaná a připravená utíkat za svým snem a cílem dál a dál !

Zuzana K. / coach: Honza N.

Hodně dlouho jsem se kopal k tomu dělat něco pro sebe. Rozhodující pro mě bylo, když nastaly zdravotní komplikace co se týče bolesti zad, zadýchávaní se, atd…

Vybral jsem si právě Honzu a celkově Natty Beast jelikož u Honzy vidím celý jeho progres už řadu let a je to supr!

Před 6 měsíci jsem udělal jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem mohl! Na začátku spolupráce se 100 kg, na váze nyní krásných 79 kg !

Obvod břicha jsme dokázali stáhnout o 31 cm !!

Nevěřil jsem, ale Honzova slova na začátku, „toto ti změní život“ byla pravdivá. Ano změnilo, zdravá strava a cvičení se stala součást života !

Bolest zad opadnula, běhám jako dřív a síly mám na rozdávání !

Nastavený jídelníček se supr recepty, tréninkový plán a celkově jak vše probíhá je paráda…

Díky !

Jakub P. / coach: Honza N.

S Honzou byla výborná spolupráce. Jeho propracované jídelníčky a velice dobře postavený týdenní trénink mi vyhovují doteď. Veškeré otázky byly obratem zodpovězeny a přiřazena videa k cvikům hodně pomohly. Mohu každému doporučit.

Petr J. / coach: Honza N.

Za mě jeden velký big up pro Natty Beast, naše spolupráce nebyla dlouhá ale rozhodně hned jak to půjde, chci pokračovat ! Přístup, jídelníček a hlavně to, že se Honza dokázal poprat i s nelehkým úkolem, a to je vyvážit stravu pro mě, jako šéfkuchaře, který musí denně ochutnávat různá jídla . Jako šéfkuchař musím uznat že recepty jsou jednoznačné, jednoduché a chuťově vyvážené 🙂. Bojovali jsme i s mojí medikaci a operaci těžké artrózy, kdy mám v zápěstí titan který mi nedovolí dělat kliky a podobně 🙂. Těším se, až se situace uklidní a já zpět naskočím do režimu Natty Beast! Protože vím, že můj plán sundat ještě 10 cm v pase je u nich reálný !

Tomáš F. / coach: Honza N.
Honzovi patří jedno velké díky. Je to opravdu člověk na svém místě. Přístup mého předchozího trenéra nebyl ani zdaleka takový, jaký má Honza. Díky němu vím, že to jde! 4 měsíce spolupráce stály za to. Dál se budu snažit pokračovat sama. Vím, že pokud to nepůjde, nebo budu potřebovat poradit, bude Honza ten na koho se zase obrátím. Díky!
Kateřina D. / coach: Honza N.
Já Vám děkuji za pomoc ohledně stravy.  Spolupráce probíhala v pohodě, podle představ.
Jídlo super, člověk si vybere z velkého výběru jídel, rozepsáno v tabulce. Takže si člověk může vybrat podle chuti. Dokážou i přizpůsobit jídla, která ma člověk rád.
Trénink sestaven super, opět super přehledné, když člověk neví podívá se na video.
Této spolupráce nelituji, skoro 10kg dole za cca 3 měsíce. Jasný není to nejvíce, ale spokojenost.
Určitě doporučuji.
Pokračovat budu dál sám.
Ještě jednou děkuji.
A nejspíš na podzim znovu ale tentokrat nabíraní.
Sebastian
Sebastian E. / coach: Honza N.

Cvičim skoro 7 let a z toho 5 let jsem se hnal především za těžkýma váhama, hrotil jsem spíš to, kolik zvednu, než jak to zvednu. Bolelo mě všechno, ale myslel jsem si, že je to tak správný.. až, co jsem to začal řešit s Honzou, přišel jsem na to, že ego musí do nějaké míry stranou, spíš to procítit a hlavně použit správnou techniku, začalo to růst, začal jsem to jinak cítit. A hlavně jsem se díky Honzovi naučil, že to stojí hlavně na správné stravě, začal jsem si hlídat více jídlo a kalorický příjem, až pak jsem na svém těle začal cítit a vidět změny. Jídelníček měl spoustu možností ze kterých jsem si vždy dokázal vybrat a když jsem chtěl zvolit jinou možnost, nebyl nikdy problém jí doplnit. Co se týče třeba komunikace, tak ta byla blesková a Honza mi vždy se vším poradil. 

Výstupem z naší spolupráce za cca půl roku je, že již dokážu pokračovat samostatně a jsem za ní velmi rád !

Jaroslav K. / coach: Honza N.
Ještě jednou díky za dosavadní spolupráci. Vyhovuje mi jídelníček i cvičební plán. Kila šla
rychle dolu a na břichu mám 6 cm úbytek, což jsem ani nečekal. Opravdu škoda, že jsem
nezačal dříve, mam více energie i lepší spánek. Co se týče kondice, tak jsem na tom též
výrazně lépe, stíham tak daleko více práce než před tím. Postava se pomalu, ale jistě tvaruje
a úbytek tuků je evidentní. Pokud má někdo chuť a vůli, tak si myslím, že zhubnout může
každý. Tak přeju hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků tak jako jsem byl já !
Jan K. / coach: Honza N.

Super komunikace, vše šlo krásně dolů bez hladovění, cítím se o hodně líp ! Se vším, co jsem potřeboval, tak jsi mi hned pomohl, poradil, naprostá spokojenost, určitě můžu jen doporučit !

 

Jakub B. / coach: Honza N.

Ještě jednou bych ti chtěl za vše poděkovat, díky tobě jsem splnil přesně to co jsem od toho čekal, možná ještě víc. Jsem teď vážně spokojený a třeba ještě někdy začneme znovu spolupráci. Přeji ti hodně úspěchů s tim co děláš, každý tvůj klient musí být spokojený !

Byla to dřina, ale stálo to za to, díky tvým materiálům a radám se to dost ulehčilo a teď mám tělo v nejlepší formě !

Michal B. / coach: Honza N.