NattyBeast tým

Natty Beast není jen náš projekt, ale i naše alter ego, prostřednictvím kterého Vám chceme předat naše dlouholeté zkušenosti a ve výsledku pomoct naturální cestou změnit své tělo.⁠
Honza Valenta

Honza Valenta

Spoluzakladatel

Honza Novotný

Honza Novotný

Spoluzakladatel

Honza Valenta

Do světa fitness a zdravého životního stylu jsem začal pronikat téměř 14 let zpět (2007), kdy jsem sbíral své první zkušenosti v internátním fitku na střední škole. V té době jsem začal podrobně zkoumat vše okolo fitness, upravovat své stravovací návyky a neustále se vzdělávat. Toto všechno mi přirostlo k srdci a téměř od prvního dne se u mě zrodila závislost a vášeň k tomuto životnímu stylu. Vyzkoušel jsem nespočet různých tréninkových metod i diet. V roce 2015 jsem absolvoval trenérskou školu Fitness akademie Ronnie.cz a získal certifikaci “Instruktor fitness” a “instruktor kulturistiky”.

Honza Novotný

Cvičení se věnuji cca od roku 2015, výraznější výsledky jsem ale zaznamenal až cca od roku 2018, kdy jsem se začal více důsledně zajímat o stravu, trénink a regeneraci. Od této doby se téměř každý den vzdělávám ve stravě a cvičení skrz články, podcasty a testování na vlastním těle, pomohl jsem již několika dalším lidem změnit postavu a celkový životní styl skrz online coaching i osobní tréninky. Vyzkoušel jsem si na svém těle více druhů tréninků i stylů stravování, stále poznávám své tělo, což mě neskutečně baví a naplňuje.⁠ V roce 2021 jsem absolvoval kurz Moderní výživy u Institutu Moderní výživy.